Polanica Zdrój

ul. Górska 22, Polanica Zdrój

Pensjonat KAPITAN

Pensjonat

Kapitan

Zapraszamy

Pensjonat w Polanicy-Zdroju

Pensjonat Kapitan położony jest w cichej dzielnicy willowej. Ten zakątek Polanicy w połączeniu z bezpośrednim sądziedztwem lasu i kameralną atmosferą obiektu stanowią o wyjątkowej jakości odpoczynku.

Wyposażenie

Dysponujemy 4 pokojami standardowymi 1, 2,3-osobowymi z łazienkami oraz 4 bardziej komfortowymi pokojami składającymi się z części sypialnej i wypoczynkowej z łazienką i balkonem. Każdy z pokoi jest wyposażony w TV-SAT, bezprzewodowy internet, czajnik elektryczny, zastawę stołową, suszarkę do włosów. Posiadamy ogólnodostępny taras, gdzie w słoneczne dni można korzystać z leżaków. W przyziemiu obiektu znajduje się jadalnia oraz sala kominkowa.

Cennik

pokój 1-osobowy

70,- pln

pokój 2-osobowy standartowy

z łazienką bez balkonu

100,- pln

pokój składający się z części sypialnej

i wypoczynkowej z łazienką i balkonem

130,- pln

dodatkowe łóżko

30,- pln

śniadanie

20,- pln

śniadanie dla dziecka

10,- pln

kolacja dla dziecka

18,- pln

opłata za psa

15,- pln

opłata klimatyczna

3,50,- pln

Lokalizacja

Pensjonat KAPITAN

ul. Górska 22, Polanica Zdrój

74 868 17 35

500 199 141

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Polanica Zdrój

Polanica-Zdrój to uzdrowiskowe miasteczko na Dolnym Śląsku. Historia miasta sięga XVI stulecia jednak najważniejszy w historii uzdrowiska był 1828 rok - kiedy Józef Gromls kupił je. To on jako pierwszy wybudował drewniane łazienki i wybudował pierwszą pijalnię. Następny ważny okres to początek XX wieku. Wybudowano wówczas Dom Zdrojowy, park i około 50 nowych pensjonatów.

Dziś w Polanicy leczy się głównie choroby kardiologiczne i gastronomiczne. Działają tu dwa szpitale uzdrowiskowe Wielka Pieniawa i Zdrowie oraz kilka sanatoriów, np Korab, Szarotka czy Carmen.

W Parku Zdrojowym można podziwiać różaneczniki - kwitnące od maja, magnolie i tysiące kwiatów. w parku funkcjonuje również duża atrakcja czyli kolorowa fontanna, a także pijalnia, Teatr Zdrojowy, Zakład Przyrodoleczniczy. Atrakcją znajdującą się przy wyjściu z parku jest również betonowa rzeźba przedstawiająca niedźwiedzia polarnego. Stoi ona w miejscu do jakiego sięgał lodowiec skandynawski podczas ostatniego zlodowacenia.

Będąc w Polanicy warto wybrać się do Letniego Toru Saneczkowego - Góralki. To stalowa rynna, po której zjeżdżający poruszają się na sankach, w których zamiast płóz są kółka. Inną atrakcją może być wizyta w hucie szkła Barbara.© Portal Polanica Zdrój noclegi informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych