Kwatery Prywatne AGAL

  • Dodaj do notesu
  • ul. Różana 12, Polanica Zdrój
  • 74 868 ...
    607 33 ...
  • Wyślij zapytanie

Głównym atutem naszego domu jest jego malownicze położenie nieopodal lasu, a zarazem w centrum miasta. Potrzebujesz zaledwie 5 minut by znaleźć się na deptaku lub na dworcu PKS. Z naszego tarasu rozpościera się wspaniały widok na uzdrowisko i sąsiednie góry. Do każdego z nich prowadzi osobne, niekrępujące wejście. Nie musisz martwić się o miejsce parkingowe, ponieważ przed domem dysponujemy miejscami na 3 auta. W wolnej chwili goście mogą odpocząć w ogrodzie przy grillu. Zapraszamy do Polanicy Zdroju i naszego domu, w którym panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi.

Opis pokoi

x

Kwatery Prywatne AGAL

ul. Różana 12, Polanica Zdrój

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 0 / w tym miesiącu: 177 / wszystkich: 19388 od 16.07.2014. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 3220 od 2015-05-20 .

Wizyt: 479 287, Dziś: 4, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem