Ośrodek FWP STORCZYK - 1

  • Dodaj do notesu
  • ul. Parkowa 19, Polanica Zdrój
  • 74 868 ...
  • Wyślij zapytanie

STORCZYK to piękny , stylowy, kameralny, 3 piętrowy budynek , położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i ogrodu rododendronów .Otoczony zielenią latem i otulony śniegiem zimą zaprasza Gości w swoje progi przez cały rok. Na terenie Polanicy istnieje możliwość korzystania z basenu krytego, otwartego , kortów tenisowych, hali sportowej , gabinetów odnowy bilologicznej, wycieczek krajowych i zagranicznych (np Praga , Wiedeń )

Opis pokoi

Nowe , atrakcyjnie urządzone pokoje (TV, telefon, radio ) stanowią gwarancję miłego wypoczynku. Zastosowana nowoczesna technika grzewcza pozwala indywidualnie dostosować temperaturę w pokoju do wymagań Gości. Niemal wszystkie pokoje posiadają balkon.W budynku znajduje się recepcja , winda. Budynek posiada 23 pokoje wyposażone najczęściej w szerokie łoża co daje zapewnienie wygody i wymaganego komfortu.Organizujmy tu głównie pobyty wczasowe , weekendowe , hotelowe itp. Sala fitness i ping-pong do dyspozycji Gości w DW STORCZYK II.

x

Ośrodek FWP STORCZYK - 1

ul. Parkowa 19, Polanica Zdrój

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 1 / w tym miesiącu: 228 / wszystkich: 25672 od 17.10.2013. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 5823 od 2015-05-20 .

Wizyt: 479 288, Dziś: 5, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem