Pensjonat BEATA

  • Dodaj do notesu
  • ul. Rybna 9, Polanica-Zdrój
  • 74 868 ...
    606 89 ...
  • Wyślij zapytanie

Pensjonat Beata to trzy gwiazdkowy obiekt monitorowany z windą, położony w centrum uzdrowiskowego miasteczka, jakim jest Polanica-Zdrój. Do Państwa dyspozycji oddajemy 47 pokoi 1,2 i 3 osobowych oraz apartamenty. Obiekt pomieści do 120 gości. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę konferencyjno-bankietową, salkę gimnastyczną, saunę, domek grillowy oraz plac zabaw dla dzieci. Zachęcamy do skorzystania z bazy zabiegowej świadczącej profesjonalne zabiegi przyrodolecznicze. W Pensjonacie skorzystać można również z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w Studiu Urody STYL oraz szerokiej oferty zabiegów SPA. Do dyspozycji naszych gości oddajemy równiez monitorowany, bezpłatny parking.

Opis pokoi

Pensjonat dysponuje 47 pokojami 1, 2 i 3 osobowymi oraz apartamentami. Wszystkie pokoje są z pełnym węzłem sanitarnym, mają TV i radio. Niektóre pokoje są z balkonami. Dysponujemy również pokojami przystosowanymi na przyjęcie osób niepełnosprawnych. Obiekt przystosowany jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

x

Pensjonat BEATA

ul. Rybna 9, Polanica-Zdrój

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 9 / w tym miesiącu: 423 / wszystkich: 34329 od 17.10.2013. Wizyty dzisiaj: 1 / wszytkich 5438 od 2015-05-20 .

Wizyt: 475 948, Dziś: 48, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem