Pensjonat BLISS

  • Dodaj do notesu
  • ul. Wojska Polskiego 8a, Polanica Zdrój
  • 74 869 ...
    601 08 ...
  • Wyślij zapytanie

Zapraszamy Państwa do Pensjonatu Bliss w Polanicy Zdroju. Pensjonat położony jest w spokojnej, otoczonej zielenią dzielnicy, w centrum miasta - co umożliwia łatwy dojazd. Pensjonat prowadzony jest przez rodzinę - jest idealnym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi oraz osób pragnących spędzić czas w kameralnej i spokojnej dzielnicy. Pensjonat znajduje się na ogrodzonej posesji otoczonej zielenią z zamykanym monitorowanym parkingiem. Zapewniamy komfortowe warunki o standardzie europejskim w rozsądnych cenach, domową atmosferę, czystość oraz indywidualną dbałość o każdego klienta.

Opis pokoi

Apartament 2-4 osobowy Apartament 2-6 osobowy Pokój 2-osobowy Studio 2-3 osobowe Studio 2-6 osobowe Domek wolnostojący 1-4 osobowy Apartament na niskim parterze 1-4 os

x

Pensjonat BLISS

ul. Wojska Polskiego 8a, Polanica Zdrój

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 6 / w tym miesiącu: 160 / wszystkich: 21438 od 15.07.2014. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 2968 od 2015-05-20 .

Wizyt: 466 994, Dziś: 20, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem