Pensjonat NOVA

  • Dodaj do notesu
  • ul. Lipowa 6/8, Polanica Zdrój
  • 74 869 ...
  • Wyślij zapytanie

Pensjonat NOVA położony jest w samym centrum Polanicy Zdroju w odległości zaledwie 200 metów od Parku Zdrojowego i 250 metrów od Pijalni Wód Mineralnych. Oferujemy 36 miejsc noclegowych w komfortowo urządzonych pokojach. Każdy ma własną łazienkę, telewizor, telefon i radio-budzik. Część pokoi posiada balkony. Do dyspozycji gości mamy w pełni wyposażoną kuchnię. Organizujemy śniadanie w stylu szwedzkiego stołu, po wcześniejszym ustaleniu istnieje również możliwość serwowania obiadokolacji (głównie dla grup). Zmotoryzowani moga skorzystać z darmowego parkingu należącego do pensonatu, zlokalizowanego pod samym wejściem. Osobon starszym i chorym zapewniamy za dodatkową opłatą codzienne wizyty pielęgniarskie i lekarskie.

Opis pokoi

Oferujemy 36 miejsc noclegowych w komfortowo u nowocześnie urządzonych pokojach 1, 2, 3 oraz 4 osobowych. Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor i radio - budzik.

x

Pensjonat NOVA

ul. Lipowa 6/8, Polanica Zdrój

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 7 / w tym miesiącu: 418 / wszystkich: 34095 od 18.07.2014. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 4995 od 2015-05-20 .

Wizyt: 475 941, Dziś: 41, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem