Pensjonat PANORAMA

  • Dodaj do notesu
  • ul. Mariańska 3, Polanica Zdrój
  • 74 868 ...
    74 868 ...
  • Wyślij zapytanie

Pensjonat PANORAMA Pensjonat położony jest w centrum Polanicy Zdroju na zboczu Wzgórza Marii. Posiadamy 51 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych z balkonami oraz miejscami wypoczynkowymi o wysokim standardzie. Pensjonat posiada nowoczesną windę. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizję kablową, telefony oraz radiobudziki. Obsługa recepcji jest wielojęzyczna. Obiekt posiada zamykany parking monitorowany. Organizujemy: kongresy, konferencje, szkolenia, zjazdy, bankiety, uroczystości okolicznościowe. Do dyspozycji naszych Gości: kawiarnia drink-bar ogród piwny pawilon grillowy sauna masaże hydromasaże

Opis pokoi

Pensjonat położony jest w centrum Polanicy Zdroju na zboczu Wzgórza Marii. Posiadamy 51 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych z balkonami oraz miejscami wypoczynkowymi o wysokim standardzie. Pensjonat posiada nowoczesną windę. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizję kablową, telefony oraz radiobudziki.

x

Pensjonat PANORAMA

ul. Mariańska 3, Polanica Zdrój

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 2 / w tym miesiącu: 125 / wszystkich: 21182 od 17.07.2014. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 3295 od 2015-05-20 .

Wizyt: 466 994, Dziś: 20, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem