Smaki Na Szlaku - Restauracja i Pokoje


Opis

Lubisz smacznie zjeść i dobrze wypocząć? Smaki Na Szlaku to miejsce dla Ciebie! 

Koniecznie zawitaj do naszej przytulnej drewnianej karczmy z charakterem :) Rozsmakuj się w daniach kuchni polskiej - zacnych mięsiwach, pysznych pierogach, placku po węgiersku czy golonce... A może wolisz pizzę, burgery lub dania vege? Też mamy! Z myślą o twoich pociechach przygotowaliśmy bajeczne i zdrowe dania - między innymi: naleśniki Belli, skarb mórz- przysmak Vaiany (łosoś z grilla), stripsy Kurki Wodnej, pyszne zupy i desery. Po sytym obiadku najmłodsi zajmą się sobą w kąciku zabaw, starszaki będą toczyć boje w strefie zabaw juniora na rzutkach i piłkarzykach, a ciebie czeka czysty chill :) Dla całkowitej rozpusty brakuje tylko pysznego deseru... Koneserów barowych inspiracji uraczymy kolorowymi koktajlami w wersji alkoholowej i bezalkoholowej, orzeźwiającym czeskim z pianką na dwa palce lub korzennym grzanym. Bo przecież życie powinno mieć smak!

Chcesz zatrzymać się na dłużej? Chętnie Cię ugościmy w jednym z naszych 7 komfortowych pokoi (6 w standardzie hotelowym z łazienką w pokoju, pokój Szczeliniec w wersji ekonomicznej z łazienką współdzieloną na korytarzu). Rano zejdź na leniwe pyszne śniadanie z rewelacyjną kawą z ekspresu - cappucino? Latte? Americano? A może espresso macchiato? Rozpusta...  Nasze przytulne butikowe pokoje uraczą Cię wygodnym łóżkiem, bawełnianą pościelą hotelową, zestawem ręczników, zestawem naturalnych kosmetyków, suszarką do wosów.  Do twojej dyspozycji są także kubki, czajnik elektryczny i woda mineralna. Kwiat Paproci, Sen Liczyrzepy - Ducha Gór, Leśne Opowieści i wiele więcej... Który wybierzesz na tę noc?

Wyposażenie

Smaki na Szlaku oddają do Twojej dyspozycji przytulne i wygodne butikowe pokoje z motywem leśnym, z czego sześć z nich jest w standardzie niczym 3* hotel z przestronną łazienką z prysznicem, a jeden pokój o wdzięcznej nazwie Szczeliniec jest pokojem ekonomicznym ze współdzieloną łazienką w pokoju.  Ponadto, niektóre z pokoi oferują balkon, a także przyjemny widok na panoramę Polanicy-Zdroju.

Rozgość się w jednym z naszych wygodnych pokoi:

Wielka Pieniawa - przestronny pokój z łożem małżeńskim, łóżkiem drewnianym 1-osobowym, rozkładanym fotelem 1-osobowym i niepełnowymiarowym drewnianym łóżkiem dziecięcym. 

Ogrody Sudeckie - wygodny i przestronny pokój typu apartamentu, z łazienką z kabiną prysznicową i dwoma oddzielnymi pokojami:

  • Torfowiska Wielkie - z łożem małżeńskim, pełnowymiarowym łózkiem drewnianym dla 1 osoby, sofą dwuosobową rozkładaną,
  • Róża Kłodzka - trzy oddzielne łóżka drewniane pełnowymiarowe

Myśliczówka - przytulny pokój w białych akcentach z motywem boho, z łożem małżeńskim i sofą dwuosobową rozkładaną.

Leśne Opowieści - wygodny pokój sugerowany dla pobytu dwóch osób, z łożem małżeńskim.

Sen Liczyrzepy (Ducha Gór) - pokój z łożem małżeńskim i fotelem rozkładanym dla 1 osoby.

Kwiat Paproci - przestronny pokój idealny do wypoczynku rodziny 2+2 lub 3 -4 osób dorosłych z łożem małżeńskim i sofą dwuosobową rozkładaną.

Szczeliniec - pokój ekonomiczny ze współdzieloną łazienką na korytarzu, półpiętro niżej. Sam pokój jest komfortowy, z łożem małżeńskim, fotelem 1-oobowym rozkładanym 


Odpoczywaj wygodnie

W każdym pokoju odkryjesz: zestaw powitalny z czajnikiem, zestaw białej pościeli bawełnianej, ręczniki, zestaw kosmetyczny, TV z szerokim wyborem kanałów, bezpłatny dostęp do sieci wi-fi.

Przyjeżdżasz z rodziną? Na Twoje życzenie wyposażymy bezpłatnie pokój w łóżeczko dla dziecka z pościelą, wanienkę, nocnik i podest, by było Wam jeszcze wygodniej.

Smaczne syte śniadanie i pyszną kawę serwujemy w Restauracji,  w godzinach: 9:00 - 10:30.

Przy pobycie obowiązuje opłata klimatyczna w wysokości 4,5 PLN/dobę/osobę.Cennik

Pełna oferta naszej restauracji dostępna na stronie www.smakinaszlaku.pl/pokoje-i-domki

Pełna oferta noclegowa naszego obiektu dostępna na stronie www.smakinaszlaku.pl/pokoje-i-domki

Galeria


Restauracja Smaki Na Szlaku

Zdjęcia wnętrz przytulnej drewnianej karczmy

Wyślij zapytanie

Smaki Na Szlaku - Restauracja i Pokoje

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego SMAKI NA SZLAKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Kłodzka 8B , 57-320, Polanica-Zdrój, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.smakinaszlak...
528 wyświetleń w 2023r.
Smaki Na Szlaku - Restauracja i Pokoje

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu polanica.net.pl

+48 532 323 112
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00