Opis

Willa JANTAR w Polanicy-Zdroju - jednym z najbardziej znanych kurortów w Polsce i Europie. W tym uroczym mieście na ulicy Jaśminowej 6 znajduje się nasza Willa. Obiekt położony jest w miejscu ustronnym, ale zarazem bardzo blisko centrum kurortu. Atrakcyjne położenie Willi w sąsiedztwie lasu sprawia, że do okien dociera śpiew okolicznych ptaków.

Na parterze Willi znajduje się duży salon w którym nasi goście spożywają posiłki. W sąsiedztwie salonu znajduje się aneks kuchenny, dzięki któremu istnieje możliwość własnoręcznego przygotowania posiłków. Romantyczny kominek zachęca do wspólnego biesiadowania w gronie najbliższych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych progach!

Wyposażenie

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 17 komfortowo wyposażonych pokoi 1 oraz 2-osobowych. W sumie oferujemy noclegi dla nawet 34 osób. Z myślą o jak najlepszych warunkach wypoczynku pokoje są umeblowane, posiadają TV oraz WIFI . W każdym z nich znajduje się obszerna i nowoczesna łazienka. Pokoje są przestronne oraz słoneczne.

Cennik

Pokój dwuoosobowy - 100zł/pokój
Pokój jednoosobowy - 70zł/pokój
Śniadanie - 15zł
Obiadokolacja - 35zł312 wyświetleń w 2023r.
Willa JANTAR

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu polanica.net.pl

+48 748 681 502
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00