Opis

Willa JANTAR w Polanicy-Zdroju - jednym z najbardziej znanych kurortów w Polsce i Europie. W tym uroczym mieście na ulicy Jaśminowej 6 znajduje się nasza Willa. Obiekt położony jest w miejscu ustronnym, ale zarazem bardzo blisko centrum kurortu. Atrakcyjne położenie Willi w sąsiedztwie lasu sprawia, że do okien dociera śpiew okolicznych ptaków.

Na parterze Willi znajduje się duży salon w którym nasi goście spożywają posiłki. W sąsiedztwie salonu znajduje się aneks kuchenny, dzięki któremu istnieje możliwość własnoręcznego przygotowania posiłków. Romantyczny kominek zachęca do wspólnego biesiadowania w gronie najbliższych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych progach!

Opis Pokoi

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 17 komfortowo wyposażonych pokoi 1 oraz 2-osobowych. W sumie oferujemy noclegi dla nawet 34 osób. Z myślą o jak najlepszych warunkach wypoczynku pokoje są umeblowane, posiadają TV oraz WIFI . W każdym z nich znajduje się obszerna i nowoczesna łazienka. Pokoje są przestronne oraz słoneczne.

Cennik

Pokój dwuoosobowy - 100zł/pokój
Pokój jednoosobowy - 70zł/pokój
Śniadanie - 15zł
Obiadokolacja - 35zł

Wyślij zapytanie

Willa JANTAR
Willa JANTAR

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu polanica.net.pl

+48 748 681 502