Villa JAŚ

  • Dodaj do notesu
  • ul. Traugutta 2, Polanica Zdrój
  • 74 869 ...
    663 20 ...
  • Wyślij zapytanie

Villa JAŚ jest położona w Polanicy Zdroju w dzielnicy willowej , blisko parku i lasu; niedaleko centrum. Oferujemy: 2 pokoje dwuosobowe i 2 czterosobowe z TV; niezależne wejście i łazienki w pokojach; bezprzewodowy internet WiFi; aneks kuchenno - jadalny; możliwośc parkowania pod posesją; piękny ogród z grillem do dyspozycji; możliwość przygotowania śniadań.

Opis pokoi

Oferujemy: 2 pokoje dwuosobowe i 2 czterosobowe z TV; niezależne wejście i łazienki w pokojach; bezprzewodowy internet WiFi; aneks kuchenno - jadalny; możliwośc parkowania pod posesją; piękny ogród z grillem do dyspozycji; możliwość przygotowania śniadań.

x

Villa JAŚ

ul. Traugutta 2, Polanica Zdrój

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wyświetleń: dzisiaj: 7 / w tym miesiącu: 115 / wszystkich: 17840 od 21.07.2014. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 2398 od 2015-05-20 .

Wizyt: 466 995, Dziś: 21, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem