widgets Hotele

checked Dowolne udogodnienie

Hotele w Polanicy-Zdroju (2)

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Polanica-Zdrój bogata oferta HOTELI

Polanica-Zdrój bogata oferta HOTELI

Polanica-Zdrój ma bogatą ofertę bazy hotelowej. Miejscowe hotele prześcigają się wręcz w propozycjach dodatkowych atrakcji, żeby przyciągnąć wymagających turystów. Możliwość korzystania ze strefy SPA, zabiegów odmładzających, zabiegów leczniczych, basenu oferuje większość z nich. Jest w czym wybierać!  

Cena zależy od dodatkowej oferty hotelu i wybranych zabiegów. Średnio ceny zaczynają się już od 430 zł za pokój 2 osobowy ze śniadaniem za dobę.

Tak, wiele hoteli ma swoją bazę rehabilitacyjno-zabiegową. Jeżeli oczekujemy zabiegów, których nie ma akurat w ofercie na miejscu, nie ma przeszkód żeby zapłać za nie i skorzystać z rehabilitacji w miejscowym uzdrowisku. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które pragną korzystać z zabiegów w wybranym przez siebie sezonie bez konieczności oczekiwania na skierowanie z NFZ.

Tak, w Polanicy jest wiele obiektów oferujących możliwość odpłatnego skorzystania z basenów dla dorosłych i dla dzieci. Natomiast w Uzdrowisku znajduje się ogólnodostępny za opłatą basen termalny. 

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0