Pokoje Gościnne, Kwatery Prywatne ZIELONA OAZA

Pokoje i kwatery w Polanicy

Fabryczna 12, Polanica Zdrój

Spokojna dzielnica Polanicy. Zapraszamy wszystkich chcących spędzić wolne chwile w spokoju, w otoczeniu przyrody. Odległości do Centrum, rzeki, lasu, PKP, PKS, CPN-u to spacer do 10 minut. 

Dużo zieleni, ogród, miejsce na wieczory przy kiełbasce z grill-a. Dla mobilnych parkowanie pojazdów za ogrodzeniem - bez żadnych dopłat.

Pomagamy zaplanować pobyt polecając ciekawe miejsca ( Szczeliniec Wielki, Kopalnia Złota, Twierdza Kłodzka, Fort na Srebrnej Górze, szlaki rowerowe, wycieczkic autokarowe - Praga, Wiedeń ...)

Serdecznie Zapraszamy


  • pokój nr 1
    Pokój mieści się na parterze ok 5 metrów od wejścia głównego do budynki. Węzeł sanitarny dla tego pokoju znajduje się na korytarzu. Inne pokoje mają łazienki w obrębie pokoju. Jest to pokój od strony południowej z dużym oknem na ogród, gdzie można sobie odpocząć w otoczeniu zieleni. Pokój posiada : czajnik, TV-SAT, talerze, kubki, filiżanki itp.
  • pokój nr 2
    Pokój mieści się na parterze ok 4 metry od wejścia głównego do budynki. Wyjście z budynku jest na ogród, gdzie można sobie odpocząć w otoczeniu zieleni. Pokój posiada : czajnik, TV-SAT, talerze, kubki, filiżanki itp pokój nr 3 Liczba osób:2; il.łóżek:1; powierzchnia:10m2 wc łazienka tv Internet czajnik komplet naczyń łóżko małżeńskie
  • pokój nr 2
    liczba osób: 2, ilość łóżek: 1, powierzchnia: 10m2. W pokoju: wc, łazienka, tv, Internet, czajnik, komplet naczyń, łóżko małżeńskie.
Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Telewizor

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Część pokoi z łazienkami

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Grill

Parking

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

30 - 50 zł


Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

108 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 578 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0