Pokoje Gościnne, Kwatery Prywatne ZIELONA OAZA


Opis

Spokojna dzielnica Polanicy. Zapraszamy wszystkich chcących spędzić wolne chwile w spokoju, w otoczeniu przyrody. Odległości do Centrum, rzeki, lasu, PKP, PKS, CPN-u to spacer do 10 minut. 

Dużo zieleni, ogród, miejsce na wieczory przy kiełbasce z grill-a. Dla mobilnych parkowanie pojazdów za ogrodzeniem - bez żadnych dopłat.

Pomagamy zaplanować pobyt polecając ciekawe miejsca ( Szczeliniec Wielki, Kopalnia Złota, Twierdza Kłodzka, Fort na Srebrnej Górze, szlaki rowerowe, wycieczkic autokarowe - Praga, Wiedeń ...)

Serdecznie Zapraszamy

Wyposażenie

  • pokój nr 1
    Pokój mieści się na parterze ok 5 metrów od wejścia głównego do budynki. Węzeł sanitarny dla tego pokoju znajduje się na korytarzu. Inne pokoje mają łazienki w obrębie pokoju. Jest to pokój od strony południowej z dużym oknem na ogród, gdzie można sobie odpocząć w otoczeniu zieleni. Pokój posiada : czajnik, TV-SAT, talerze, kubki, filiżanki itp.
  • pokój nr 2
    Pokój mieści się na parterze ok 4 metry od wejścia głównego do budynki. Wyjście z budynku jest na ogród, gdzie można sobie odpocząć w otoczeniu zieleni. Pokój posiada : czajnik, TV-SAT, talerze, kubki, filiżanki itp pokój nr 3 Liczba osób:2; il.łóżek:1; powierzchnia:10m2 wc łazienka tv Internet czajnik komplet naczyń łóżko małżeńskie
  • pokój nr 2
    liczba osób: 2, ilość łóżek: 1, powierzchnia: 10m2. W pokoju: wc, łazienka, tv, Internet, czajnik, komplet naczyń, łóżko małżeńskie.

Cennik

30 - 50 zł461 wyświetleń w 2023r.
Pokoje Gościnne, Kwatery Prywatne ZIELONA OAZA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu polanica.net.pl

+48 748 682 157 +48 607 843 887
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00